Silver partner
3
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7728
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
**Мене звати Вікторія – професійний ріелтор у ЖК "Русанівська Гавань" та на Лівому березі Києва**

Маю **3 роки досвіду** у сфері нерухомості та спеціалізуюсь на **купівлі-продажу квартир** у вашому районі. Допоможу **вигідно купити та дорого продати** вашу нерухомість завдяки **великій базі покупців і продавців**.

Гарантую **швидку та безпечну угоду**, повний юридичний супровід і персональний підхід до кожного клієнта. Звертайтесь – знайду для вас найкращий варіант! ✨

Продаж квартир (5)

  • RPG
    250 000 $
    3 125 $/м²

    Микільсько-Слобідська вул., 8

    2 кімнати
    80 / 33 / 19 м²
    поверх 21 з 26
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    🔥 Видова 2К квартира з дизайнерським ремонтом | 80 м² | ЖК «Русанівська Гавань» 🔥 📍 вул. Микільсько-Слобідська, 8 🏢 21 поверх із 26 📐 Площа: 80 м² ✨ Сучасна квартира з авторським дизайном — продумана до дрібниць! 🛋 Функціональне планування: — 2 окремі спальні — Простора кухня-вітальня — Гардеробна кімната — Пральна/постірочна — Санвузол — Балкон 🎨 Ремонт та оснащення: ✔ Авторський дизайнерський ремонт ✔ Якісні меблі з доводчиками ✔ Керамогранітна підлога + ламінат у спальні ✔ Натяжні стелі ✔ Зоноване освітлення (кілька сценаріїв світла) ✔ Вбудовані підлогові радіатори 🌡 Комфорт: — Тепла підлога: кухня, санвузол, балкон — Система кондиціонування — Фільтр води + осмос 🔧 Техніка: — Пральн...
    Рієлтор
  • RPG
    135 000 $
    1 519 $/м²

    Микільсько-Слобідська вул., 17

    2 кімнати
    89 / 47 / 17 м²
    поверх 6 з 25
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Русанівська гавань» вул. Микільсько-Слобідська, 17 (будинок №28) Будинок введено в експлуатацію, присвоєно поштову адресу — можна заходити на ремонт одразу після покупки. Основні характеристики: Площа: 88,9 м² Поверх: 6/26 — комфортний та зручний рівень Вдале двостороннє планування Панорамні вікна та вид на Дніпро з кожного вікна Балкон із повністю панорамним склінням Велика гардеробна 2 санвузли Стіни з керамоблоку — відмінна тепло- та шумоізоляція Власна котельня в кожному будинку Переваги комплексу: Облаштована набережна Дніпра — прогулянки, пробіжки, відпочинок на шезлонгах Спортивна зона з тренажерами про...
    Рієлтор
  • RPG
    128 500 $
    1 606 $/м²

    Микільсько-Слобідська вул., (Будинок 13-17)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Лівобережна ЖК Русанівська Гавань
    2 кімнати
    80 / 33 / 25 м²
    поверх 20 з 25
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    Без Комісії для Покупця! Твоя Мрія про Ідеальне житло вже тут! Найзручніше планування: 2 окремі спальні правильної форми, простора кухня-вітальня 25 кв.м, де ви зможете збиратись всією сім'єю та вечеряти з найращими краєвидами лівого берега, які відкриваються з повністю панорамних вікон! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Русанівська Гавань” з видом на Дніпро Будинки 13–17, здача — весна 2026 року Загальна площа: 80 кв.м 20/26 поверх Панорамні вікна з видом на Дніпро та правий берег Основні переваги: Сучасне планування та великі панорамні вікна — простір, світло, краса Власна котельня для кожного будинку — стабільне тепло й гаряча вода Висока якість будівництва, стіни з керамоблоку К...
    Рієлтор
  • RPG
    175 000 $
    1 768 $/м²

    Микільсько-Слобідська вул., 13

    3 кімнати
    99 / 49 / 15 м²
    поверх 14 з 25
    1 тиж. тому
    **Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Русанівська Гавань** Без комісія для покупця! **Адреса:** вул. Микільсько-Слобідська, 13 **Площа:** 99 кв. м **Поверх:** 14/26 **Ціна:** 175 000$ Продається **велика та простора 3-кімнатна квартира** в сучасному житловому комплексі **Русанівська Гавань**. Панорамні вікна відкривають **захопливий вид на Дніпро**, що додає унікальної атмосфери затишку та простору. **Основні характеристики:** - **3 окремі спальні** - **Кухня** - **Балкон** - **Гардеробна кімната** - **Всі вікна виходять на Дніпро** - **Власна котельня для кожного будинку** – автономне опалення та гаряча вода **Інфраструктура та переваги комплексу:** - Облаштована **набережна на березі Дні...
    Рієлтор
  • RPG
    88 500 $
    1 639 $/м²

    Микільсько-Слобідська вул., (Будинок 13-17)

    1 кімната
    54 / 25 / 27 м²
    поверх 22 з 26
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    🌅 Продаж великої 1-кімнатної квартири з панорамним видом на Дніпро в ЖК “Русанівська Гавань” 📍 Будинок 13–17, забудовник Ковальська 🏗️ Здача — весна 2026 року 📐 Площа: 54 м² 🏢 22 поверх із 26 — чудовий краєвид на воду та правий берег 🌇 Повністю панорамні вікна 🔥 Власна котельня для кожного будинку — стабільне тепло і гаряча вода 💎 Переваги квартири: Сучасне планування, багато простору та світла Захопливий краєвид на Дніпро з будь-якої точки кімнати Висока якість будівництва від перевіреного забудовника “Ковальська” Ідеальний варіант для проживання або інвестиції 🌿 Переваги комплексу: Облаштована набережна на березі Дніпра — прогулянки, пробіжки, відпочинок на шезлонгах Спортивні зон...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.