Silver partner
3
Года опыта
1
Верифицированная рекомендация
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8125
Последний визит на сайт
1 неделя назад
**Мене звати Вікторія – професійний ріелтор у ЖК "Русанівська Гавань" та на Лівому березі Києва**

Маю **3 роки досвіду** у сфері нерухомості та спеціалізуюсь на **купівлі-продажу квартир** у вашому районі. Допоможу **вигідно купити та дорого продати** вашу нерухомість завдяки **великій базі покупців і продавців**.

Гарантую **швидку та безпечну угоду**, повний юридичний супровід і персональний підхід до кожного клієнта. Звертайтесь – знайду для вас найкращий варіант! ✨

Продажа квартир (5)

  • RPG
    250 000 $
    3 125 $/м²

    Никольско-Слободская ул., 8

    2 комнаты
    80 / 33 / 19 м²
    этаж 21 из 26
    2022 год постройки
    6 дней назад
    🔥 Видова 2К квартира з дизайнерським ремонтом | 80 м² | ЖК «Русанівська Гавань» 🔥 📍 вул. Микільсько-Слобідська, 8 🏢 21 поверх із 26 📐 Площа: 80 м² ✨ Сучасна квартира з авторським дизайном — продумана до дрібниць! 🛋 Функціональне планування: — 2 окремі спальні — Простора кухня-вітальня — Гардеробна кімната — Пральна/постірочна — Санвузол — Балкон 🎨 Ремонт та оснащення: ✔ Авторський дизайнерський ремонт ✔ Якісні меблі з доводчиками ✔ Керамогранітна підлога + ламінат у спальні ✔ Натяжні стелі ✔ Зоноване освітлення (кілька сценаріїв світла) ✔ Вбудовані підлогові радіатори 🌡 Комфорт: — Тепла підлога: кухня, санвузол, балкон — Система кондиціонування — Фільтр води + осмос 🔧 Техніка: — Пральн...
    Риелтор
  • RPG
    135 000 $
    1 519 $/м²

    Никольско-Слободская ул., 17

    2 комнаты
    89 / 47 / 17 м²
    этаж 6 из 25
    2025 год постройки
    6 дней назад
    БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Русанівська гавань» вул. Микільсько-Слобідська, 17 (будинок №28) Будинок введено в експлуатацію, присвоєно поштову адресу — можна заходити на ремонт одразу після покупки. Основні характеристики: Площа: 88,9 м² Поверх: 6/26 — комфортний та зручний рівень Вдале двостороннє планування Панорамні вікна та вид на Дніпро з кожного вікна Балкон із повністю панорамним склінням Велика гардеробна 2 санвузли Стіни з керамоблоку — відмінна тепло- та шумоізоляція Власна котельня в кожному будинку Переваги комплексу: Облаштована набережна Дніпра — прогулянки, пробіжки, відпочинок на шезлонгах Спортивна зона з тренажерами про...
    Риелтор
  • RPG
    128 500 $
    1 606 $/м²

    Никольско-Слободская ул., (Будинок 13-17)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Левобережная ЖК Русановская Гавань
    2 комнаты
    80 / 33 / 25 м²
    этаж 20 из 25
    2021 год постройки
    6 дней назад
    Без Комісії для Покупця! Твоя Мрія про Ідеальне житло вже тут! Найзручніше планування: 2 окремі спальні правильної форми, простора кухня-вітальня 25 кв.м, де ви зможете збиратись всією сім'єю та вечеряти з найращими краєвидами лівого берега, які відкриваються з повністю панорамних вікон! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Русанівська Гавань” з видом на Дніпро Будинки 13–17, здача — весна 2026 року Загальна площа: 80 кв.м 20/26 поверх Панорамні вікна з видом на Дніпро та правий берег Основні переваги: Сучасне планування та великі панорамні вікна — простір, світло, краса Власна котельня для кожного будинку — стабільне тепло й гаряча вода Висока якість будівництва, стіни з керамоблоку К...
    Риелтор
  • RPG
    175 000 $
    1 768 $/м²

    Никольско-Слободская ул., 13

    3 комнаты
    99 / 49 / 15 м²
    этаж 14 из 25
    6 дней назад
    **Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Русанівська Гавань** Без комісія для покупця! **Адреса:** вул. Микільсько-Слобідська, 13 **Площа:** 99 кв. м **Поверх:** 14/26 **Ціна:** 175 000$ Продається **велика та простора 3-кімнатна квартира** в сучасному житловому комплексі **Русанівська Гавань**. Панорамні вікна відкривають **захопливий вид на Дніпро**, що додає унікальної атмосфери затишку та простору. **Основні характеристики:** - **3 окремі спальні** - **Кухня** - **Балкон** - **Гардеробна кімната** - **Всі вікна виходять на Дніпро** - **Власна котельня для кожного будинку** – автономне опалення та гаряча вода **Інфраструктура та переваги комплексу:** - Облаштована **набережна на березі Дні...
    Риелтор
  • RPG
    88 500 $
    1 639 $/м²

    Никольско-Слободская ул., (Будинок 13-17)

    1 комната
    54 / 25 / 27 м²
    этаж 22 из 26
    2026 год постройки
    6 дней назад
    🌅 Продаж великої 1-кімнатної квартири з панорамним видом на Дніпро в ЖК “Русанівська Гавань” 📍 Будинок 13–17, забудовник Ковальська 🏗️ Здача — весна 2026 року 📐 Площа: 54 м² 🏢 22 поверх із 26 — чудовий краєвид на воду та правий берег 🌇 Повністю панорамні вікна 🔥 Власна котельня для кожного будинку — стабільне тепло і гаряча вода 💎 Переваги квартири: Сучасне планування, багато простору та світла Захопливий краєвид на Дніпро з будь-якої точки кімнати Висока якість будівництва від перевіреного забудовника “Ковальська” Ідеальний варіант для проживання або інвестиції 🌿 Переваги комплексу: Облаштована набережна на березі Дніпра — прогулянки, пробіжки, відпочинок на шезлонгах Спортивні зон...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.